Kontakt

Aron Egfors
VD
Mobil: +46 707 106 309
Email: aron@cherry.se
Marcus Isberg
Ekonomichef
Mobil: +46 708 58 31 58
Email: marcus.isberg@cherry.se
Peter Wallenberg
Personalchef
Mobil: +46 709 279 652
Email: peter.wallenberg@cherry.se
Linn Tingberg
Kund- och personalansvarig Norr
Mobil: +46 76 028 20 33

Email: linn.tingberg@cherry.se

Anders Thorin
Regionschef Mellan
Mobil: +46 708 79 67 57
Email: anders.thorin@cherry.se
Gustaf Abelin
Regionschef Syd
Mobil: +46 708 10 81 34
Email: gustaf.abelin@cherry.se
Robert Balla
Compliance & IT-ansvarig
Mobil: +46 70 225 66 23
Email: robert.balla@cherry.se
Susanne Friberg
Distriktschef Mellan
Mobil: +46 705 88 77 98
Email: susanne.friberg@cherry.se
Frida Persson
Distriktschef Syd
Mobil: +46 73 184 05 84
Email: frida.persson@cherry.se

Region Norra

Cherry Spelglädje AB
Nybrogatan 87
114 41 Stockholm

Telefon (vxl): +46 90 12 57 30
Fax: +46 90 13 37 13

Region Mellan

Cherry Spelglädje AB
Nybrogatan 87
114 41 Stockholm

Telefon (vxl): +46 8 514 969 40
Fax: +46 8 514 969 59

Region Södra

Cherry Spelglädje AB
Fürstenbergsgatan 4
416 64 Göteborg

Telefon (vxl): +46 31 80 15 55
Fax: +46 31 80 29 99

Våra chefscroupierer

I kartan nedan hittar du alla våra lokalt ansvariga chefscroupierer. Välkommen att kontakta oss om du undrar något!

Linn Tingberg

076 – 028 20 33

linn.tingberg@cherry.se

 

Åre

 

Sheren Bahram

076-942 92 46
sheren.bahram@cherry.se

Falun, Borlänge

Susanne Friberg


0705-88 77 98
susanne.friberg@cherry.se

 

Stockholm, Norrtälje, Gotland

Susanne Friberg


0705-88 77 98
susanne.friberg@cherry.se

 

 

 

Stockholm, Norrtälje, Gotland

 

Susanne Friberg

0705-88 77 98
susanne.friberg@cherry.se

 

Gotland

 

Emelie Torstensson

0703-76 60 50
emelie.torstensson@cherry.se

Örebro, Karlskoga, Arboga

Vicktoria Persson

0763-18 23 22

vicktoria.persson@cherry.se

Linköping, Motala

Sandra Markusson

0703-00 05 81
sandra.markusson@cherry.se

Nyköping, Trosa

Jenny Petersson

0760-32 47 02
jenny.pettersson@cherry.se

 

Norrköping, Katrineholm

Kajsa Skeppstedt

0703-73 83 09
kajsa.skeppstedt@cherry.se

 

Västerås, Eskilstuna, Enköping,
Sala, Köping

Philip Eriksson Nyberg

0709-27 96 40
philip.eriksson-nyberg@cherry.se

Uppsala

Sheren Bahram

076-942 92 46

sheren.bahram@cherry.se

 

Gävle

 

Emelie Ragnarsson

0707-65 28 15
emelie.ragnarsson@cherry.se

 

Ljungby, Värnamo, Växjö

Cehlie Säll

076 – 311 52 15

cehlie.sall@cherry.se

Värnamo, Ljungby

Freja Dahlquist

0704-57 91 96
freja.dahlquist@cherry.se

Jönköping, Eksjö, Tranås, Vimmerby, Västervik

 

Sofia Martinsen

073 – 340 11 59

sofia.martinsen@cherry.se

 

Mariestad, Skövde, Lidköping, Skara, Falköping

 

Anna Friberg

070 – 347 50 24

anna.friberg@cherry.se

Kungsbacka

 

Moa Halvardsson

072 – 741 99 91
moa.halvardsson@cherry.se

 

 

Kalmar, Borgholm, Oskarshamn

 

Shiler Radi

0707-94 92 17

shiler.radi@cherry.se

 

Varberg

 

Jonna Grevle

070-885 15 55

jonna.grevle@cherry.se

 

Göteborg

 

 

Elin Ängteg

0709-36 04 65
elin.angteg@cherry.se

Stenungsund, Strömstad, Uddevalla och Kungälv

Elin Ängteg

0709-36 04 65
elin.angteg@cherry.se

Stenungsund, Strömstad, Uddevalla och Kungälv

Elin Ängteg

0709-36 04 65
elin.angteg@cherry.se

 

Stenungsund, Strömstad, Uddevalla och Kungälv

Elin Ängteg

0709-36 04 65
elin.angteg@cherry.se

Stenungsund, Strömstad, Uddevalla och Kungälv

Jonna Grevle

0733-66 01 06
jonna.grevle@cherry.se

 

Borås, Allingsås

 

Susann Jonsson

0732-43 82 88
susann.jonsson@cherry.se

Trollhättan, Vänersborg

Jenny Kedjevåg

0709-27 96 58
jenny.kedjevag@cherry.se

 

Karlshamn, Karlskrona, Olofström

Shiler Radi

0707-94 92 17

shiler.radi@cherry.se

 

Falkenberg

 

Shiler Radi

070-794 92 17

shiler.radi@cherry.se

 

Halmstad

 

Alexandra Magnevik

070-225 66 23
alexandra.magnevik@cherry.se

Helsingborg, Landskrona, Ängelholm

Jenny Widell

0762-57 55 73
jenny.widell@cherry.se

 

Karlstad, Kristinehamn, Arvika, Säffle

Sofie Eriksson

0705-530593
sofie.eriksson@cherry.se

Kristiansstad, Hässleholm

Susanna Brage

0707-44 45 55
susanna.brage@cherry.se

 

Malmö, Lund, Trelleborg, Ystad

Fanny Hansson

070 – 656 69 31
fanny.hansson@cherry.se

Kiruna

Lisa Juntti

070-418 49 80
lisa.juntti@cherry.se

Luleå, Boden och Kalix

Lisa Juntti

070-418 89 80
lisa.juntti@cherry.se

 

Piteå

 

Jouline Svensk

073 – 824 90 18
Jouline.svensk@cherry.se

 

Skellefteå och Hemavan

 

Daniel Enhörning

0705-25 81 96
daniel.enhorning@cherry.se

 

Östersund

 

David Rehman

0703-87 06 07
david.rehman@cherry.se

 

Umeå

Frida Dahlström

070-299 84 04
frida.dahlstrom@cherry.se

 

Hudiksvall, Ljusdal, Bollnäs

Daniel Enhörning

070-5248196
daniel.enhorning@cherry.se

 

Sundsvall

Josefin Pettersson

070 – 313 46 17
josefin.pettersson@cherry.se

 

Örnsköldsvik, Härnösand, Sollefteå